Star Trek: Discovery 2. Sezon Kadrosuna Anson Mount’u Kattı

Star Trek: Discovery 2. Sezon Kadrosuna Anson Mount’u Kattı
  10 Nisan 2018   41 Okunma

Kilit karakterlerden birini canlandıracak

Star Trek: Discovery ikinci sezonunda Anson Mount’u kadrosuna katıyor. Mount dizinin yeni sezonunda, Star Trek evreninin ünlü karakterlerinden biri olan Kaptan Christopher Pike’a hayat verecek.

İlk olarak orijinal Star Trek serisinde boy gösteren Kaptan Pike karakteri, Kaptan James T. Kirk’ün öncesinde gemiyi idare eden isimdi. 1966 yapımı Star Trek pilot bölümünde karaktere Jeffrey Hunter hayat verdi. Sonraki bölümde ise Sean Kenney tarafından canlandırıldı. Karakter, Star Trek ve Star Trek Into Darkness filmlerinde ise Bruce Greenwood’a emanet edilmişti.

Star Trek: Discovery’nin ikinci sezonunun prodüksiyonu bu ay sonunda başlıyor. İkinci sezonun prömiyer tarihi ise henüz açıklanmadı. Yeni sezonun hikayesi sır gibi saklanırken showrunner Aaron Harberts’ın yaptığı “İkinci sezon savaş sezonu değil. Bilim ve inancı karşı karşıya getirecek temalar üzerinde çalışıyoruz. Hikaye, Star Trek: The Original Series’in dokuz yıl öncesinde geçecek ve orijinal seriye göndermek istediğimiz atıflar var” açıklaması birtakım ipuçlarını içermişti.

Anson Mount son dönemde ekranda Marvel’s Inhumans dizisinde rol aldı ve Black Bolt karakterine hayat verdi.

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
NELER OLUYOR Tümünü Gör
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]