Animasyon Grinch'e İlk Bakış!

Animasyon Grinch'e İlk Bakış!
  12 Şubat 2018   128 Okunma

Kült yılbaşı filmi "Grinch"in animasyon uyarlamasından ilk video yayınlandı.

Yılbaşı düşmanı Grinch bu kez de animasyon olarak beyaz perdeye geliyor.  Beyaz perdede Jim Carrey'nin ölümsüzleştirdiği ikonik karakterin hikayesini yeniden ele alacak olan yeniden uyarlama The Grinch, alıştığımız hikayeye modern bir dokunuş getiriyor.

Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch'e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch'in kabusu ise, yılbaşı kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba'yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin yılbaşı planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?...

Dr. Seuss imzalı hikayelerin en sevilenlerinden biri olan Grinch'in yeni uyarlamasında sevilen yeşil kahramanı Sherlock dizisi ile çıkış yapan, Oscar adayı oyuncu Benedict Cumberbatch seslendirecek. Yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajına imza atacak olan Pete Candeland ve "Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı"nın ortak yönetmenlerinden Yarrow Cheney ikilisinin oturduğu animasyon maceranın senaryosunda ise Michael LeSieur imzası var.

Animasyon yılbaşı macerası 23 Kasım 2018'de ülkemizde vizyona girecek!

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
NELER OLUYOR Tümünü Gör
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]